İletişim

09:30 - 19:00

Çalışma Saatlerimiz

Turan Güneş Bulv. No: 47 A/B Çankaya Ankara
REMAX Premium Gayrimenkul Danışmanı Olmanın Avantajları #3 – Profesyonel Ofis Kadrosu Desteği

Başarılı gayrimenkul danışmanı olmak için planlı, programlı, disiplinli çalışmak, zamanı iyi planlayabilmek önemli faktörlerdendir. Gayrimenkul danışmanlığı hem ofis çalışmaları, hem de saha çalışmaları gerektiren bir meslektir. Gayrimenkul danışmanları saha çalışmalarının hazırlıklarını, portföy görüşmeleri için randevu aramalarını, tanıtım dosyalarının, ilerleme raporlarının, rakip pazar analizlerinin hazırlanması, sosyal medya çalışmaları… vb gibi çalışmalarını genellikle ofiste yaparlar. REMAX Premium ofis kadrosu, gayrimenkul danışmanlarına, ofis çalışmalarında kolaylık sağlamak, daha profesyonel çalışmalar oluşturmak, müşterilerine profesyonel hizmet sunmalarına yardımcı olmak üzere, destek olmak amacıyla tasarlanmıştır.

REMAX Premium olarak, gayrimenkul danışmanlarımıza ofis kadromuzla sunduğumuz profesyonel desteklerden bazıları şunlardır :

Profesyonel Portföy Fotoğraflaması ve 3D Sanal Tur Çekimi :

Gayrimenkul danışmanlarımızın aldıkları portföylerin fotoğraf çekimleri ve 3D Sanal Tur çekimi ofisimiz tarafından yapılır. Profesyonel fotoğraflarla ve 3D Sanal Tur çekimleri ile pazarlanan portföyler daha fazla potansiyel alıcı çekerler.

Grafik Tasarım Desteği :

Gayrimenkul danışmanlarımızın çalışmalarında, tanıtım faaliyetlerinde grafik tasarım çalışmaları, görseller önemli yer tutar. Grafik tasarım çalışmaları uzmanlık ve teknik bilgi gerektiren bir iş olduğundan, birçok gayrimenkul danışmanı bu konuda problem yaşayabilmektedir. REMAX Premium grafik tasarım uzmanımız, gayrimenkul danışmanlarımızın ihtiyacı olan sunum, tanıtım, raporlama dosyaları görsel şablonlarını profesyonel olarak hazırlayarak, danışmanlarımızın kullanımına sunar.

Sosyal Medya Desteği :

Günümüzde birçok meslekte olduğu gibi, gayrimenkul danışmanlığı sektöründe de sosyal medya önemli bir yer tutmaktadır. REMAX Premium gayrimenkul danışmanlarının edindiği portföylerin tanıtım görsellerini, satılan, kiraya verilen gayrimenkullerin görsellerini hazırlayarak sosyal medya hesaplarında tanıtır. Ayrıca tüm özel günlerde ilgili görsel tasarımlar ofisimiz tarafından yapılarak sosyal medya hesaplarımızda paylaşılır.

Portföy Edinme Desteği :

REMAX Premium ofisi, Ankara Çankaya’nın en işlek bulvarlarından, Turan Güneş Bulvarı üzerinde, giriş kat ve otoparklı bir ofis olması nedeniyle, kapı müşterisi fazla olan, ayrıca ofis tanıtım faaliyetlerimiz nedeniyle de çok yoğun telefon müşterisi alan bir ofistir. Bu hazır müşterilerimize, gayrimenkul danışmanlarımız hizmet vermekte ve kendi portföy çalışmalarının yanında, hazır ofis müşterilerimizden de çok sayıda portföy ve müşteri edinmektedirler.

Bu nedenle portföy edinmek bir gayrimenkul danışmanının öncelikli çalışmaları ve görevleri arasında yer almakla beraber, REMAX Premium ofisi olarak gayrimenkul danışmanlarımızı portföy edinme konusunda yanlız bırakmadığımızı, yoğun bir şekilde desteklediğimizi, ofisimizin imkanları nedeniyle çok sayıda portföy edinebildiklerini söylememiz mümkün.

REMAX Premium ofisi olarak yukarıda bir bölümünden bahsettiğimiz hizmetleri sunan ofis kadromuz ile, gayrimenkul danışmanlarımızın işlerini kolaylaştırıyor ve müşterilerine daha profesyonel hizmet sunmalarına, daha fazla zaman ayırabilmelerine imkan sağlıyoruz. REMAX Premium gayrimenkul danışmanı olmak için başvurunuzu yapabilir, ekibimize katılabilirsiniz !

Diğer Yazılar

Hayallerin Büyük
Hedeflerin Yüksekse
Artık Kendi İşinin Sahibi Olmak İstiyorsan
Hedefin Limitsiz Yüksek Kazanç, ve Başarı İse
Geleceğin
REMAX Premium'da
Şimdi Başvur
Ekibimize Katıl
Premium
Gayrimenkul Danışmanı Ol