Hakkımızda

REMAX Premium, müşterilerine en kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetleri sunabilmek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde koruyabilmek ve her geçen gün daha da artırabilmek ilkesiyle, etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, yüksek eğitimli, donanımlı, sektörel gelişmeleri, trendleri sürekli takip eden, bilgilerini güncelleyen, en yeni ve modern teknolojileri müşterilerine ve sektöre daha fazla fayda sunabilmek adına sürekli araştıran, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü gayrimenkul danışmanları, ofis idari, destek ve yönetim kadrosundan oluşan büyük ve güçlü bir ekiptir.

Ekibimizde, müşterilerimize gayrimenkul danışmanlığına ilave olarak, daha fazla fayda sunabilmek adına birçok mimar, inşaat mühendisi, mühendis, başarılı satış ve ticari geçmişleri olan, İngilizce, Fransızca, Rusça, Farsça dillerine hakim birçok gayrimenkul danışmanımız bulunmaktadır. REMAX Premium olarak hizmet kalitemizin sırrı güçlü bir ekip olmamız ve ekip çalışmalarımızdır!

Vizyonumuz, gayrimenkul danışmanlık ve pazarlama sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla, gayrimenkul danışmanlığına yeni bir boyut kazandırmak, yeniliklerin ve ilklerin öncüsü olmaktır.

REMAX Premium ofisi, hizmet ve teknolojik altyapımız, müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmet sunmak üzere tasarlanmıştır. REMAX Premium müşterileri, modern pazarlama faaliyetleri, ücretsiz 3D 360 Sanal Tur ile pazarlama, 7/24 online müşteri raporlaması gibi efektif çalışma sistemlerimiz ile sektörde tek olan ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaktadır. Bu ayrıcalıklara her geçen gün yenilerini eklemek ve müşteri memnuniyetimizi korumak en öncelikli hedefimizdir.

Profesyonellerle Çalışın! Başarısız Bir Satış Süreci Size Zaman, Para ve Moral Kaybettirir!

Başarılı bir gayrimenkul satış / kiralama süreci doğru fiyat, pazarlama ve planlama, disiplinli ve titiz çalışma, profesyonellik, zaman gerektiren çok aşamalı, yıpratıcı ve zorlu bir süreçtir. Başarısız bir satış süreci, size zaman, para ve moral kaybettirir. Bu zorlu süreçte profesyonellerle çalışmanız, başarılı bir satış süreci yaşamanızı ve kazanmanızı sağlar.

Zaman Kaybetmeden Bizi Arayın, Satış / Kiralama Sürecinizi Birlikte Yönetelim!

Ofisimizi Gezin