REMAX Premium Gayrimenkul Danışmanlığı İş Başvurusu Nasıl Yapabilirim ?

REMAX Premium Gayrimenkul danışmanı olmak istiyorum, ancak başvuru yöntemleri, başvuru değerlendirme ve sonuçlandırma süreci, aranan özellikler nelerdir gibi sorularınızın yanıtlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

RE/MAX Premium’a gayrimenkul danışmanlığı iş başvurumu nasıl yaparım ?

Gayrimenkul danışmanı olarak ekibimize katılmak için, iş başvurularınızı aşağıdaki yöntemlerden dilediğiniz yöntemle yapabilirsiniz.

Gayrimenkul danışmanlığı iş başvuruları ne kadar sürede değerlendirilir ?

RE/MAX Premium ofisimize yapılan gayrimenkul danışmanlığı iş başvuruları, çok kısa sürede (birkaç gün içerisinde) değerlendirmeye alınır. Uygun olabileceği düşünülen gayrimenkul danışmanı adayları, ofisimiz tarafından aranarak görüşme için randevu verilir.

Gayrimenkul danışmanlığı iş başvuruları nasıl değerlendiriliyor ve sonuçlandırılıyor ?

  • Gayrimenkul danışmanlığı için iş başvurusu yapan adaylar değerlendirilerek, uygun olan adaylar aranır ve ofisimize tanışma toplantısı (1. Görüşme) randevusu oluşturularak davet edilir.
  • Oluşturulan randevu gününde ve saatinde, ofisimizde tanışma görüşmesi yapılır. 1. Görüşmede amaç adayı tanımak, gayrimenkul danışmanlığına uygunluğunu değerlendirmek ve REMAX Premium gayrimenkul danışmanlığının nasıl bir iş olduğu ile ilgili adaya detaylı bilgilendirme yapmaktır.
  • Görüşmede olumlu olarak değerlendirilen gayrimenkul danışmanı adayları, ofisimiz tarafından 2. Görüşme için tekrar ofisimize davet edilir. Yapılan görüşmeler sonucunda uygun bulunan gayrimenkul danışmanı adayları, gerekli işe başlama prosedürleri tamamlanarak ekibimize katılır.

Kimler RE/MAX Premium’a gayrimenkul danışmanı olarak kabul ediliyor ?

RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanlık sektöründe, REMAX Ankara özel ofislerden biri olup, birlikte çalışacağı gayrimenkul danışmanlığı iş başvurularını değerlendirirken ve birlikte çalışacağımız gayrimenkul danışmanlarını seçerken aşağıdaki hususlara özel önem verir :

  • RE/MAX ve RE/MAX Premium markalarını temsil edebilecek olmak,
  • RE/MAX Premium gayrimenkul danışmanı olmak için istekli olmak,
  • Gayrimenkul danışmanlığı bir girişimciliktir, bu nedenle girişimci ruha sahip olmak,
  • Eğitime ve gelişime açık olmak,
  • İletişim yetenekleri güçlü olmak,
  • Gayrimenkul danışmanlığı için gerekli şartlar ve asgari maddi yeterliliğe sahip olmak,
  • Hayalleri ve hedefleri olmak, bu hedeflere ulaşabilecek çalışabilme disiplinine sahip olmak.

Gayrimenkul danışmanı olmak için başvurunuzu yaparak, gayrimenkul danışmanlık sektörünün en özel ofislerinden REMAX Premium’da ekibimize katılarak yerinizi alabilirsiniz…

Diğer Yazılar