İletişim

09:30 - 19:00

Çalışma Saatlerimiz

Turan Güneş Bulv. No: 47 A/B Çankaya Ankara
Gayrimenkul Danışmanı Olduğumda REMAX Premium’da Hangi Eğitimleri Alacağım ?

REMAX’in  20 yılı aşkın süredir, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lideri  olmasının en önemli nedeni kuşkusuz  eğitimleridir. REMAX ve REMAX Premium, gayrimenkul danışmanlarına kariyerlerinin ilk gününden itibaren sunduğu, başlangıç eğitim programları ve ofis içi oryantasyon ve eğitimleri ile, sektöre hızlı bir giriş yapabilmek adına ihtiyaç duyacakları altyapıyı sağlamayı amaç edinir. Gayrimenkul danışmanlarının ilerleyen zamanlarda diledikleri alanlarda uzmanlaşabilmeleri için uzmanlık eğitimleri de REMAX bünyesinde her zaman mevcuttur.

Başlangıç eğitimi olan REMAX Türkiye Power Start Eğitimi, her yeni REMAX’li gayrimenkul danışmanı için katılımı zorunlu sertifika eğitimi olup, eğitimi tamamlayan gayrimenkul danışmanları,  sertifikalarını alarak REMAX sistemine dahil  olurlar. Power Start eğitimindeki temel amaç, REMAX’in kurumsal kimliği ile birlikte,  gayrimenkul danışmanlığının nasıl bir iş olduğu, nasıl yapılması gerektiği, alıcı-satıcılarla çalışma yöntemleri, pazarlama yöntemleri, alıcı-satıcı itirazlarını karşılama, satış kapama …vb gibi konularda, gayrimenkul danışmanlarına temel bilgileri vermektir.

REMAX Premium’da,  birlikte çalışacağımız gayrimenkul danışmanlarımıza, sektörde daha güçlü olabilmeleri için ihtiyaçlar doğrultusunda ilave ofis içi oryantasyon ve eğitim programları uyguluyoruz. Gayrimenkul danışmanlığı hakkında tecrübesi olmayan, sektöre yeni başlangıç yapan, nereden ve nasıl başlaması gerektiği konusunda zorluk çeken gayrimenkul danışmanlarına, bir yol haritası çizmek ve onları doğru yönlendirmek adına verdiğimiz bu eğitimler, gayrimenkul danışmanlarımızın bu yöndeki ihtiyaçlarını en kısa sürede giderebilmek amacıyla gerçekleştirilmektedir. Ekibimize katılan gayrimenkul danışmanlarımızın aldığı eğitimler genel hatlarıyla aşağıdaki konuları kapsamaktadır.

  • Uzmanlık bölgesi çalışması

REMAX’ li gayrimenkul danışmanı olarak çalışan her bir gayrimenkul danışmanının, uzun vadeli başarı için, uzman olduğu bir bölge olmalı ve orada faaliyet göstererek kendisini tanıtmalıdır.

  • Sahada veri toplama uygulama çalışması

Uzmanlık bölgesinde nasıl çalışılır ve bölgenizde verilerin nasıl toplanması gerektiğinin anlatıldığı eğitimdir.

  • FSBO (Sahibinden) telefon aramaları ve uygulama

Sahibinden satılık ve kiralık portföyler için yapılan telefon aramalarının detaylarıyla anlatıldığı bölümdür.

  • Gayrimenkul danışmanı kişisel tanıtım dosyalarının hazırlanması

Gayrimenkul danışmanlarının, kendi uzmanlık bölgelerinde veya çalışacağı bölgelerde, kendilerini tanıtmak adına kullanacağı kişisel tanıtım dosyalarının hazırlanması.

  • Gayrimenkul danışmanlarımızın günlük / haftalık çalışma programlarının oluşturulması

Gayrimenkul danışmanlarının, zamanlarını doğru yönetebilmeleri, planlayabilmeleri için, Günlük/haftalık çalışma programlarının oluşturulması.

  • 1. Portföy görüşmesi ve itiraz karşılama

Gayrimenkul danışmanlarının, mülk sahipleri (satıcılar) ile yaptıkları ilk görüşme 1.Portföy görüşmesidir. Görüşmenin ilerleme şekli ve müşterilerden gelen itirazlar ve bu itirazların karşılanma yöntemleri  üzerine bilgi verilir.

  • Ön sunum dosyasının hazırlanması

Gayrimenkul danışmanlarının, 1. Portföy görüşmesinde kullandıkları ve gayrimenkul sahibine sundukları dosyaların içeriği hakkında bilgilendirme yapılır ve her gayrimenkul danışmanının kendine özel dosyaları hazırlanması sağlanır.

  • Gayrimenkul pazarlama planı, rakip pazar analizi, ilerleme raporu hazırlanması

Gayrimenkul danışmanları, mülk sahibi ile yapılacak 2. görüşmede sunumlarını yapacakları gayrimenkul pazarlama planı, rakip pazar analizi dosyalarının içeriği, hazırlama yöntemleri hakkında bilgilendirilir ve örnek sunum dosyaları hazırlanır.

  • 2. Portföy görüşmesi, itiraz karşılama ve uygulaması

2. portföy görüşmesinin içeriği ve ilerleyişi hakkında bilgilendirme ve itiraz karşılama yöntemleri anlatılır.

  • Alıcılarla çalışma ve satış kapama

Alıcılarla çalışma esasları ve satış kapama teknikleri üzerine gerekli bilgiler verilir.

REMAX Premium Ofisimize özel bu ilave eğitim programlarımız, başlangıç aşamasındaki gayrimenkul danışmanları için oldukça faydalıdır.  Farklı konu ve içeriklerle sunulan bu eğitimler ile, her REMAX Premium gayrimenkul danışmanı,  kendi performansını en kısa sürede arttırır. Arkasında güçlü bir ofis desteği ile başarı basamaklarını hızlıca tırmanır. Aldığı eğitimler ile kendisini ve yeteneklerini geliştiren gayrimenkul danışmanları sektörde fark yaratır.

Siz de fark yaratan REMAX Premium gayrimenkul danışmanı olmak istemez misiniz ?

Hemen Başvurun ve REMAX Gayrimenkul Danışmanı olun !

Diğer Yazılar

Hayallerin Büyük
Hedeflerin Yüksekse
Artık Kendi İşinin Sahibi Olmak İstiyorsan
Hedefin Limitsiz Yüksek Kazanç, ve Başarı İse
Geleceğin
REMAX Premium'da
Şimdi Başvur
Ekibimize Katıl
Premium
Gayrimenkul Danışmanı Ol